Apostil Onayı ve Konsolosluk Onayı İşlemleri
Mayıs 2, 2018
İngilizce Yeminli Tercüme
Mayıs 15, 2018

Noter Onaylı İngilizce Tercüme

Uluslararası sözleşmelerinizi veya resmi mecralara sunulması gereken belgelerinizin noter onaylı İngilizce tercüme kapsamında yapılmaktadır. Noter onaylı olması istenen resmi belgelerin, noter onayına sunulabilmesi için tercüme bürosunda çalışan, gerekli bölümlerden mezun olmuş, noter huzurunda yemin ederek yemin zaptına sahip tercümanlar ile çalışılması gerekli olmaktadır. Bu nitelikler kapsamında İngilizce noter onaylı tercüme hizmeti gerçekleşmekte ve tercümanın kaşe ve imzası ile resmi bölümlerde bir geçerliliğe sahip olması sağlanmış bulunmaktadır. Kaliteli hizmetler sunan, alanında tanınmış ve müşterilerini referans gösteren itibar sahibi tercüme büroları ile iletişim kurulması konusundaki ciddiyet önemle vurgulanmaktadır. Her sektörde olduğu gibi çeviri sektöründe ve noter onaylı İngilizce tercüme konusunda da fazlası ile dolandırıcılığa başvuran kişiler mevcut olmaktadır. Bu hassasiyet göstermeniz, olası problemlerin önünü kesmektedir.

Nüfus cüzdanı, evlilik cüzdanı, uyruk değiştirme, evlat edinme, boşanma evrakları, akademik alandaki lisans belgeleri, sözleşmeler, anlaşma belgeleri gibi resmi ve bir o kadar önemli belgeleri için noter onaylı İngilizce tercüme hizmetleri gerçekleştirilmektedir. Maksimum seviyede başarılı çeviri çalışmaları yapılması hedeflenmekte ve sıfır hata kapsamında hizmetler sergilenmektedir. Müşterilerin, tüm çeviri hizmetlerinde olduğu gibi noter onaylı İngilizce tercüme çalışmalarında da eksik veya yetersiz gördüğü konulardaki düşünceleri dikkate alınarak güncellemelerin gerçekleştirilmesi ve daha iyisi için değil sektörde en iyisi olmak için çalışılmaktadır. İmkânsız diye bir durum söz konusu olmaksızın karşılaşılan tüm sorun veya problemler kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.

Noter onayı gerektiren belgeleriniz hazırlanması sonrası noter huzurunda onaylanması durumunda iki nüsha olarak hazırlanmakta ve bir nüshası siz müşterilerimizde bulunmaktadır. Kaşeli, imzalı, noter onaylı İngilizce tercüme hizmetlerini almanızın ardından hiçbir problem ile karşılaşmanız mümkün olmamaktadır. Sizin memnuniyetiniz bizim var olmamız anlamına gelmekte ve bu belirleyici faktör çerçevesinde çeviri hizmetleri gerçekleştirilmektedir. Tercüme sektörünün öncüsü olmak ve hem büromuz hem de bizden sonraki çeviri bürolarına örnek oluşturabilmek amacıyla son derece titiz ve hassasiyet ile gerçekleştirilen noter onaylı tercüme akıcı ve harfi harfine aslına uygun olarak hazırlanmakta ve bu aşamada çapraz tercüme hizmeti de uygulanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp WhatsApp ile Hızlı Teklif Alın