Noter Onaylı İngilizce Tercüme
Mayıs 15, 2018
Acil İngilizce Tercüme
Mayıs 15, 2018

İngilizce Yeminli Tercüme

Çeviri yapılacak belge içeriğine sadık kalınarak aslına uygun doğru çeviri yapılacağına ve bu bağlılığın noter huzurunda resmiyet kazanmasına yeminli İngilizce tercüme olarak İngilizce diline ait çeviriler tamamlanmaktadır. Çevirmenlerimiz gerekli bölümlerden mezun olup, yaptığı işin ve sorumluluklarının bilincinde olarak kendilerini geliştirmekte ve bir çeviri bürosunda faaliyet göstererek yeminli İngilizce çeviri hizmeti, yeminli Almanca çeviri hizmeti, yeminli Arapça çeviri hizmeti ve benzeri dillerde yeminli çeviri hizmetlerinin sunulmasını gerçekleştirmektedir. Yeminli çeviride esas olan konular içerisinde diğer çeviri hizmeti çeşitlerine göre farklılık gösteren çeviri belgesine sadık olma durumu resmileştirilmektedir. Hiçbir şekilde yanlış veya yalan bilgilere başvurulmamaktadır. Böylece hem müşteri memnuniyeti sağlanmakta hem de kalite standartlarına uygun yeminli İngilizce tercüme hizmeti gereğine uygun olarak tamamlanmaktadır.

 

Noter onaylı İngilizce tercüme hizmeti veren bürolar, belgelere sadık kalacağını belirterek noter huzurunda yemin etmekte ve noter huzurunda bu yeminin belgelendirilmesi, ardından da yeminli tercümana ait kaşe ve imzanın bulunması, yeminli İngilizce tercüme yapılabilmesi için gerekli olmakla birlikte, olası bir problem ile karşılaşılması durumunda sizi güvende tutmaktadır. Noter huzurunda yemin etmeyen ve bir çeviri bürosu bünyesinde çalışmayan tercümanlara yeminli tercüme yapma imkânı tanınmamakta ve kaşe veya imza yetkisi bulunmamaktadır. Bir tercüme bürosunda faaliyet gösteren yeminli tercümanlar, tercüme bürosunun anlaşmalı olduğu noter ile belgelerin tasdik edilme işlemini gerçekleştirmektedir. Bu tasdik işleminin gerçekleştirilmesi hususunda yeminli tercüman olmayan tercümanların belgeleri tasdiklenmediği gibi resmi bir nitelik taşımamaktadır. Yeminli tercümanlar, yeminli İngilizce tercüme yaptıkları zamanlarda bile kontrollü bir şekilde eğitim görmeleri ve hep daha iyi çalışmalar sergilemeleri için eğitimlere tabi tutulmaktadır.

Sürekli revize olan bir çalışma prensibi ile değişen ve gelişen dünyada müşterilerimiz için bu gelişmeler yakından takip edilmekte ve birebir uygulanmaktadır. Gelişmiş teknolojik aygıtlar aracılığı ile müşterilerimiz ile aradaki mesafe engelini aşarak daha kısa sürede daha etkili iletişim kurulma yöntemleri kullanılmaktadır. Yeminli tercüme hizmetlerinde sosyal medya içerisinde bulunan Whatsapp iletişimi kullanarak daha iyi hizmet verilebilmesi için yeminli İngilizce tercüme çalışmalarınızı başarı ile sunmaktayız. Kaliteli çevirinin vücut bulmuş hali olarak çalışmalarımız ile huzur duymanızı sağlamaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp WhatsApp ile Hızlı Teklif Alın